Linia 21
Centrofarm – Piaţa Diamant – Înfrăţirii – Pandurilor – Mari Cristi – MBO – Panduru – Calea Sighişoarei(Centură) – Generala 11 – Plasmaterm – Autogara Trans Sil – Traian Vuia – Record – Gheorghe Doja – Chimie – Metro – Combinat – European Retail Park şi retur
Plecări Centrofarm – zile lucrătoare
05:10 05:40 06:10 06:40 07:10 07:40 13:10 13:40 14:10 14:40 15:10 21:10
Plecări Centrofarm – zile nelucrătoare
05:10 13:10 21:10
Plecări ERP(Combinat) – zile lucrătoare
05:40 06:10 06:40 07:10 07:40 13:10 13:40 14:10 14:40 15:15 22:15
Plecări ERP(Combinat) – zile nelucrătoare
06:10 14:10 22:10