Incepând cu 21 decembrie Autobuzele Moșului vor circula pe următoarele linii:
21 decembrie
linia 23 traseu: (Autogara Transport Local ➔ Spitalul Județean) respectiv linia 32 traseu:
( Shopping City ➔ Unirii)
22 decembrie
linia 4 traseu: (Combinat ➔ Unirii) respectiv linia 19 traseu: (Tudor ➔ Spitalul Județean)
23 decembrie
linia 18 traseu: (Combinat ➔ Spitalul Județean) respectiv linia 14 traseu: (Combinat➔ Aleea Carpați)
24 decembrie
linia 19 traseu: (Tudor ➔ Spitalul Județean) respectiv linia 32 traseu: ( Shopping City ➔ Unirii)
25 decembrie
linia 10 traseu: (Unirii ➔Spitalul Județean) respectiv linia 18 traseu: (Combinat ➔ Spitalul Județean)
26 decembrie
linia 32 traseu: ( Shopping City ➔ Unirii) respectiv linia 17 traseu: (Combinat ➔ Tudor)
27 decembrie
linia 20 traseu: (Tudor ➔ Spitalul Județean) respectiv linia 18 traseu: (Combinat ➔ Spitalul Județean)
28 decembrie
linia 17 traseu: (Combinat ➔ Tudor) respectiv linia 30B traseu: (Belvedere➔ Spitalul Județean)
29 decembrie
linia 4 traseu: (Combinat ➔ Unirii) respectiv linia 20 traseu: (Tudor ➔ Spitalul Județean)
30 decembrie
linia 32 traseu: ( Shopping City ➔ Unirii) respectiv linia 26 (Sapienta➔ Aleea Carpati)
31 decembrie
linia 20 traseu: (Tudor ➔ Spitalul Județean) respectiv linia 4 traseu: (Combinat ➔ Unirii)
01 ianuarie
linia 30B traseu: (Belvedere➔ Spitalul Județean) respectiv linia 17 traseu: (Combinat ➔ Tudor)
02 ianuarie
linia 18 traseu: (Combinat ➔ Spitalul Județean) respectiv linia 12 traseu: (Tudor ➔ Unirii)