Incepând cu 19 decembrie Autobuzele Moșului vor circula pe următoarele linii:
19 decembrie
linia 27 (Sapientia ➔ Spitalul Județean) respectiv linia 3 (Autogara Transport Local ➔ Str.Remetea)
20 decembrie
linia 30B (Belvedere➔ Spitalul Județean) respectiv linia 21 (Str.8 Martie ➔ Centru)
21 decembrie
linia 18 (Combinat ➔ Spitalul Județean) respectiv linia 16 (Combinat➔ Ady Endre)
22 decembrie
linia 2b (Mureşeni Sat ➔ SMURD) respectiv linia 20 (Tudor ➔ Spitalul Județean)
23 decembrie
linia 18 (Combinat ➔ Spitalul Județean) respectiv linia 14 (Combinat➔ Aleea Carpați)
24 decembrie
linia 23 (Autogara Transport Local ➔ Spitalul Județean) respectiv linia 32 (Shopping City ➔ Unirii)
25 decembrie
linia 4 (Combinat ➔ Unirii) respectiv linia 19 (Tudor ➔ Spitalul Județean)
26 decembrie
linia 10 (Unirii ➔Spitalul Județean) respectiv linia 44 (Combinat ➔ Sapientia)
Autobuzele Moșului circulă de la ora 08.00.