Linia 32
Centrofarm – Corina – Fortuna – Lalelelor – Izvor – Cardinal Iuliu Hossu – P-ţa de zi – Matei Corvin – Tisei – Voinicenilor – P-ţa Unirii – FOTO – Unirii – Decebal – Podul Mures – Sala Polivalenta – Piata de zi – Iuliu Maniu – Poli 2 – Europa – Busteni – Bdul 1 Decembrie 1918 – Regele Ferdinand – Solidaritatea – Centrofarm
Plecări Centrofarm – zile lucrătoare
05:10 05:40 06:10 06:40 07:10 07:40 08:10 08:40 09:10 09:40 10:10 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:10 14:40 15:10 15:40 16:10 16:40 17:10 17:40 18:10 18:40 19:10 19:40 20:10 20:40 21:10 21:40
Plecări Centrofarm – zile nelucrătoare
05:45 06:45 07:45 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45 20:45 21:45
Plecări FOTO(Unirii) – zile lucrătoare
05:10 05:40 06:10 06:40 07:10 07:40 08:10 08:40 09:10 09:40 10:10 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:10 14:40 15:10 15:40 16:10 16:40 17:10 17:40 18:10 18:40 19:10 19:40 20:10 20:40 21:10 21:40
Plecări FOTO(Unirii) – zile nelucrătoare
05:15 06:15 07:15 08:15 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15 21:15 22:10