A Mikulásbuszok december 12-től a következő útvonalakon közlekednek:
december 12-én
23-as útvonal (közszállítási vállalat megállója ➔ kórház) valamint a 27-es útvonal (Sapientia ➔ kórház)
december 13-án
12-es útvonal (Tudor➔ Egyesülés negyed ) valamint a 14-es útvonal (Kombinát ➔ Kárpátok Sétánya)
december 14-én
19-es útvonal (Tudor ➔ kórház) valamint a 32-es útvonal (Shopping City ➔ Egyesülés negyed)
december 15-én
10-es útvonal (Egyesülés negyed ➔ kórház ) valamint a 18–as útvonal (Kombinát ➔ Kórház)
december 16-án
23-as útvonal (közszállítási vállalat megállója ➔ kórház) valamint a 19-es útvonal (Tudor ➔ kórház)
december 17-én
44-es útvonal (Kombinát ➔ Sapientia) valamint a 10-es útvonal (Egyesülés negyed ➔ kórház )
december 18-án
14-es útvonal (Kombinát ➔ Kárpátok Sétánya) valamint a 17-es útvonal (Kombinát ➔ Tudor)
A Mikulásbuszok naponta 08.00 órától közlekednek.