A Mikulásbuszok december 19-től a következő útvonalakon közlekednek:
december 19-én
27-es útvonal (Sapientia ➔ kórház) valamint a 3-as útvonal (Közszállítási vállalat megállója ➔ Remeteszeg utca)
december 20-án
30B-s útvonal (Belvedere negyed➔ kórház) valamint a 21-es útvonal: (Március 8. utca ➔ Főtér)
december 21-én
18-as útvonal (Kombinát ➔ Kórház) valamint a 16-os útvonal (Kombinát ➔ Ady Endre)
december 22-én
2b-és útvonal (Meggyesfalva ➔ SMURD) valamint a 20-as útvonal (Tudor ➔ kórház)
december 23-án
18-as útvonal (Kombinát ➔ Kórház) valamint a 14-es útvonal (Kombinát ➔ Kárpátok Sétánya)
december 24-én
23-as útvonal (Közszállítási vállalat megállója ➔ kórház) valamint a 32-es útvonal (Shopping City ➔ Egyesülés negyed)
december 25-én
4-es útvonal (Kombinát ➔ Egyesülés negyed ) valamint a 19-es útvonal (Tudor ➔ kórház)
december 26-án
10-es útvonal (Egyesülés negyed ➔ kórház) valamint a 44-es útvonal (Kombinát ➔ Sapientia)
A Mikulásbuszok naponta 08.00 órától közlekednek.