Programe de transport urban

mart. 25 2020

Program de transport urban Târgu Mureș

Zile lucrătoare – valabil din 26.03.2020

 

Linia 2b

Mureşeni Sat – Dezrobirii – Ambient – Complexul Transilvania – Fabrica de zahăr – Nicolae Bălcescu – Gimnaziul Nicolae Bălcescu – Ady Endre – Salcîmilor – Săvineşti – Iuliu Maniu – P-ţa Trandafirilor – Papiu Ilarian – Mihai Eminescu – Clinica O.R.L – SMURD – Secuilor Martiri – Gara Mică – P-ţa Teatrului – Cîmpului – P-ţa Oneşti – Rovinari – Libertăţii – Fabrica de zahăr – Complexul Transilvania – Ambient – Mureşeni Sat

Plecări din Mureșeni Sat

05:20 06:20 07:20 08:20 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 21:30

Sosiri / Plecări Spitalul Județean

05:50 06:50 07:50 08:50 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 22:00

Linia 3

Gara CFR – Mocca – P-ţa Bulgarilor – Cuza Vodă – Matei Corvin – Voinicenilor – A.I Cuza – Remetea – Pomilor – Zambilei – Cetinei – Zărandului – Fânaţelor – Ceangăilor – Remetea Nouă – A.I Cuza – Podul Mureş – Sala Polivalentă – Piaţa de Zi – Iuliu Maniu – Mocca –Autogara Transport Local

Plecări din Autogara Transport Local

05:30 06:35  10:30 12:20 13:30 14:40 16:00 22:20

Plecări din Cetinei

05:00 06:00 07:10 11:00 12:55 14:05 15:15 16:35 22:50

Linia 4

European Retail Park – Metro – Conserve – Record – Prodcomplex – Autogara Voiajor – Trecătorul – Olimp – Cosmos – Avram Iancu – P-ţa Trandafirilor – Evidenţa Populaţiei – Cocoşul De Aur – Tisei – Voinicenilor – P-ţa Unirii – Plopilor(FOTO) – Unirii – Decebal – Electrica – Evreilor Martiri – P-ţa Teatrului – Cireşului – Dâmbul Pietros – Ciucaş – Gara CFR – Autogara Voiajor – Traian Vuia – Record 2 – Gheorghe Doja – Chimie – Metro – Combinat – European Retail Park

Plecări din Combinat

05:10 05:40 06:20 07:00 07:40 08:20 10:20 11:00 11:40 12:20 13:00 13:40 14:20 15:05 15:40 21:00 21:40 22:10

Plecări din Unirii(Foto)

05:10 05:40 06:20 07:00 07:40 08:20 10:20 11:00 11:40 12:20 13:00 13:40 14:20 15:00 15:40 21:00 21:40 22:10

Linia 6

Centrofarm – Piaţa Diamant – Înfrăţirii – Fortuna – Lalelelor – Izvor – Cardinal Iuliu Hossu – Câmpului – P-ţa Oneşti – Rovinari – Libertăţii – Fabrica De Zahăr – Complexul Transilvania – Ambient –Mureşeni Sat – Dezrobirii – Ambient – Complexul Transilvania – Fabrica De Zahăr – Nicolae Bălcescu – Gimnaziul Nicolae Bălcescu – Ady Endre – Salcămilor – Săvineşti – Iuliu Maniu – Poli 2 – Europa – Buşteni – Pocloş – Tudor Vladimirescu – Piaţa Diamant – Centrofarm

Plecări Centrofarm

05:10  06:25  07:50  10:30  11:50  13:10  14:30  15:50 21:10 22:10

Plecări din Mureșeni Sat

 05:50  07:10  08:30  11:10  12:30  13:50  15:10  21:45

Linia 10

Unirii(Foto) – Decebal – Podul Mures – Electrica – Evreilo Martiri – P-ţa Republicii – 22 Decembrie 1989 – Spitalul Judeţean – Parcul Eroilor – Clinica de Oncologie – Braseria Universităţii – Nicolae Iorga – Evidenta Populatiei – Cocosul de Aur – Voinicenilor – Piata Unirii – Foto

 Plecări din Foto(Unirii)

05:20  06:20  07:20   09:20  10:20  11:20  12:20  13:20  14:20  15:20  16:20  17:20 

18:20  19:20  20:20  21:20

Linia 10 b

Intersectia Bardestiului – Voinicenilor – Unirii – Decebal – Podul Mureş – Aleea Carpati – Strandul 1 Mai – 22 Decembrie 1989 – Spitalul Judeţean – Parcul Eroilor – Clinica de Oncologie – şi retur

 

Plecări din Intersecția Bărdeștiului – zile lucrătoare

05:20  06:20  07:15  10:20  11:50  12:50  13:50  14:50

 

Plecări din ORL – zile lucrătoare

05:50  06:45  07:50  10:50  12:20  13:20  14:20  15:20

 

Linia 12

Centrofarm – Corina – Fortuna – Lalelelor – Izvor – P-ţa Trandafirilor – Evidenţa Populaţiei – Cocoşul De Aur – Tisei – Voinicenilor – P-ţa Unirii – FOTO – Unirii – Decebal – Electrica – Evreilor Martiri – P-ţa Teatrului – Poli 2 – Europa – Buşteni – B-Dul 1Dec.1918 – Regele Ferdinand – Solidaritatea –Centrofarm

Plecări din Centrofarm

05:15  06:15  07:15  08:15  10:15  11:15  12:15  13:15  14:15  15:15  21:15  22:10

Plecări din Foto

05:45  06:45  07:45  08:45  10:45  11:45  12:45  13:45  14:45  15:45  21:45

Linia 14

European Retail Park – Metro – Conserve – Record – Prodcomplex – Autogara Transport Local – ITA – Budiului – Olimp – Cosomos – Avram Iancu – Cardinal Iuliu Hossu – P-ţa de zi –Matei Corvin – Aleea Carpaţi – Ştrandul 1 Mai – Aleea Carpaţi – Darina – Sala Polivalenta – P-ţa de zi – Iuliu Maniu – Cireşului – Dâmbul Pietros – Ciucaş – Generala 11 – Plasmaterm – Autogara Transport Local – Traian Vuia – Record 2 – Gheorghe Doja –  Chimie – Metro – Combinat – European Retail Park

Plecări din Aleea Carpați

05:15  06:15  07:15  08:15  10:15  11:15  12:15  13:15  14:45  15:45  21:45

Plecări din ERP (Combinat)

05:45  06:45  07:45  09:45  10:45  11:45  12:45  14:15  15:15  21:15

22:10

Linia 16

European Retail Park – Metro – Conserve – Record – Prodcomplex – Autogara Voiajor – Trecătorul – Olimp – Cosmos – Avram Iancu – Cardinal Iuliu Hossu – Cîmpului – P-ţa Oneşti – Ady Endre – Salcîmilor – Săvineşti – Iuliu Maniu – Cireşului – Dîmbul Pietros – Ciucaş – Gara CFR – Autogara Voiajor – Traian Vuia – Record 2 – Gheorghe Doja – Chimie – Metro – Combinat – European Retail Park

Plecări din Ady Endre

05:20  06:40  07:40  08:40  11:40  13:10  14:40  15:40  16:40  21:10

Plecări din ERP (Combinat)

05:00  06:10  07:10  08:10  11:10  12:10  14:10  15:10  16:10

22:10

Linia 17

European Retail Park – Metro – Conserve – Record – Prodcomplex – Autogara Voiajor – Trecătorul – Mocca – Poli 2 – Europa – Buşteni – B-Dul 1Dec. 1918 – Regele Ferdinand – Solidaritatea – CentrofarmMasini de calcul – Centrofarm – Corina – Fortuna – Lalelelor – Izvor – Mocca – Gara CFR – Autogara Voiajor – Traian Vuia – Record 2 – Gheorghe Doja – Chimie – Metro –Combinat – European Retail Park

Plecări din ERP (Combinat)

05:05 06:05 07:05 08:05  11:05 12:05 13:05 14:10 15:10 16:05 17:30 18:30 19:30 20:30 22:10

Plecări din Centrofarm

05:35 06:35 07:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 18:00 19:00 20:00 21:00

Linia 18

European Retail Park – Metro – Conserve – Record – Prodcomplex – Autogara Voiajor – Trecătorul – Mocca – P-ţa Trandafirilor – Revoluţiei – P-ţa Republicii – 22 Decembrie 1989 –Spitalul Judeţean – Parcul Eroilor – Clinica de Oncologie – Braseria Universităţii – Nicolae Iorga – P-ţa Teatrului – Mocca – Gara CFR – Autogara Voiajor – Traian Vuia – Record 2 – Gheorghe Doja – Chimie – Metro – Combinat – European Retail Park

Plecări din Combinat

05:15 05:45 06:15 06:45 07:15 07:45 08:15  09:45 10:15 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45 15:15 15:45 16:15  17:15  18:15  19:15  20:15  21:15  22:15

 Sosiri/ Plecări Spitalul Județean(estimativ)

05:10 05:40 06:10 06:40 07:10 07:40 08:10 08:40  10:10 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:10 14:40 15:10 15:40 16:10 16:40 17:40  18:40  19:40  20:40  21:40  22:30

 

Linia 19

Centrofarm – Piaţa Diamant – Înfrăţirii – Fortuna – Lalelelor – Izvor – P-ţa Trandafirilor – Papiu Ilarian – Mihai Eminescu – Clinica O.R.L – SMURD – Secuilor Martirii – Gara Mică – P-ţa Teatrului – Poli 2 – Europa – Buşteni – Pocloş – Tudor Vladimirescu – Piaţa Diamant –Centrofarm

Plecări din Centrofarm

05:35  06:35  07:35  09:35  10:35  11:35  12:35  13:35 14:35  15:35  21:35 

Sosiri/Plecări SMURD

06:00  07:00  08:00  10:00   11:00  12:00  13:00  14:00  15:00  16:00 

22:00

Linia 20

Centrofarm – Corina – Fortuna – Lalelelor – Izvor – P-ţa Trandafirilor – Revoluţiei – P-ţa Republicii – 22 Decembrie 1989 – Spitalul Judeţean – Parcul Eroilor – Clinica de Oncologie – Braseria Universităţii – Nicolae Iorga – P-ţa Teatrului – Poli 2 – Europa – Buşteni – B-Dul 1Dec.1918 – Regele Ferdinand – Solidaritatea – Centrofarm

Plecări Centrofarm

05:05  06:05  07:05  08:05   11:05  12:05  13:05  14:05  15:05  16:05  17:05 

18:05  19:05  20:05  21:05  22:10

 Sosiri / Plecări Spitalul Județean

05:30  06:30  07:30  08:30 11:30  12:30  13:30  14:30  15:30  16:30  17:30 

18:30  19:30  20:30  21:30

Linia 21

Centrofarm – Piaţa Diamant – Înfrăţirii – Pandurilor – Mari Cristi – MBO – Panduru – Calea Sighişoarei(Centură) – Generala 11 – Plasmaterm – Autogara Trans Sil – Traian Vuia – Record – Gheorghe Doja – Chimie – Metro – Combinat – European Retail Park şi retur

Plecări Centrofarm

05:10  13:10  21:10

Plecări ERP(Combinat)

06:10  14:10  22:10

Linia 23

Autogara Transport Local – ITA – Budiului – Olimp – Cosmos – Avram Iancu – P-ţa Trandafirilor – Papiu Ilarian – Mihai Eminescu – Clinica O.R.L – SMURD – Secuilor Martiri – Gara Mică – P-ţa Teatrului – Cireşului – Dâmbul Pietros – Ciucaş – Generala 11 – Plasmaterm – Autogara Transport Local

Plecări Autogara Transport Local

05:15  06:15  07:15  08:15  10:15  11:15  12:15  13:15  14:15  15:15  21:15  22:10

Sosiri/Plecări SMURD(estimativ)

05:40  06:40  07:40  08:40  10:40  11:40  12:40  13:40  14:40  15:40  21:40  22:25

Linia 26

Sapientia –Regele Ferdinand – Piaţa Diamant – Înfrăţirii – Fortuna – Lalelelor – Izvor – P-ţa Trandafirilor – Evidenţa Populaţiei – Cocoşul De Aur – Aleea Carpaţi – Ştrandul 1 Mai – Aleea Carpaţi – Darina – Electrica – Eroilor Martirii – P-ţa Teatrului – Poli 2 – Europa – Buşteni – Poclos – Tudor Vladimirescu – Piaţa Diamant – Corina 2 – Sapientia

Plecări Sapientia

05:30 06:30 07:30 10:30   11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 21:30

Plecări Aleea Carpați

05:10 06:00 07:00 08:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 21:00 22:10

Linia 27

Sapientia – Corina – Pandurilor – Mari Cristi – MBO – Panduru – Predeal – P-ţa Trandafirilor – Revoluţiei – P-ţa Republicii – 22 Decembrie 1989 – Spitalul Judeţean – Parcul Eroilor – Clinica de Oncologie – Braseria Universităţii – Nicolae Iorga – P-ţa Teatrului – Poli 2 – Budai Nagy Antal – Pandurilor – B-dul 1 Decembrie 1918 – Sapientia

Plecări Sapientia

 05:50 06:50 07:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50  21:50

Sosiri / Plecări Spitalul Județean

 06:15 07:15 08:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 22:10

Linia 30 b

Belvedere – Transilvania– Mari Cristi – Fortuna – Lalelelor – Izvor – Piața Trandafirilor – Revoluţiei – P-ţa Republicii – 22 Decembrie 1989 – Spitalul Judeţean – Parcul Eroilor – Clinica de Oncologie – Braseria Universităţii – Nicolae Iorga – Piata Teatrului  – Poli 2  – Europa – Buşteni – Pandurilor – Mari Cristi– MBO – Belvedere

Plecări Belvedere

05:20  06:20  07:20  08:20  10:20  11:20  12:20  13:20  14:20  15:20 21:20

Sosiri / Plecări Spitalul Județean

05:45  06:45  07:45  08:45   10:45  11:45  12:45  13:45  14:45  15:45  21:45

Linia 32

Centrofarm – Corina – Fortuna – Lalelelor – Izvor – Cardinal Iuliu Hossu – P-ţa de zi – Matei Corvin – Tisei – Voinicenilor – P-ţa Unirii – FOTO – Unirii – Decebal – Podul Mures – Sala Polivalenta – Piata de zi – Iuliu Maniu – Poli 2 – Europa – Busteni – Bdul 1 Decembrie 1918 – Regele Ferdinand – Solidaritatea – Centrofarm

Plecări Centrofarm

05:45 06:45 07:45  09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 21:45

Plecări FOTO(Unirii) 

05:15 06:15 07:15 08:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 22:10

Linia 43

Autogara Transport Local – ITA – Budiului – Olimp – Cosmos – Avram Iancu – Poli 2 – Europa – Busteni – Corina- Solidaritatea – Centrofarm – Corina – Fortuna – Lalelelor – Izvor – Cireşului – Dâmbul Pietros – Ciucaş – Generala 11 – Plasmaterm – Autogara Transport Local

Plecări Autogara Transport Local

05:30 06:30 07:30 10:30   11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 21:30

Plecări Centrofarm

06:00 07:00 08:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 22:00

Linia 44

Sapientia – Regele Ferdinand – Piaţa Diamant – Înfrăţirii – Fortuna – Moldovei – Macul Roşu–Dacia – Panduru – Izvoru Rece Predeal – Cireşului – Dâmbul Pietros – Ciucaş – Gara CFR – Autogara Voiajor – Traian Vuia – Record 2 –Gheorghe Doja – Chimie – Metro – Combinat –European Retail Park – Metro – Conserve – Record – Prodcomplex – Autogara Voiajor – Trecătorul – Olimp – Cosmos – Avram Iancu – Predeal – Izvoru  Rece – Eon Dacia – Macul Roşu – Moldovei – Poclos – Tudor Vladimirescu – Piaţa Diamant – Corina 2 – Sapientia

Plecări Combinat

05:30 06:10 06:50 07:30 08:10 09:30 10:10 10:50 11:30 12:10 12:50 13:30 14:10 14:50 15:20 16:10 21:30 22:10

Plecări Sapientia

05:20 06:15 06:50 07:30 08:10 09:30 10:10 10:50 11:30 12:10 12:50 13:30 14:10 14:50 15:30 16:10 21:30 22:10