Linia 6
Centrofarm – Piaţa Diamant – Înfrăţirii – Fortuna – Lalelelor – Izvor – Cardinal Iuliu Hossu – Câmpului – P-ţa Oneşti – Rovinari – Libertăţii – Fabrica De Zahăr – Complexul Transilvania – Ambient –Mureşeni Sat – Dezrobirii – Ambient – Complexul Transilvania – Fabrica De Zahăr – Nicolae Bălcescu – Gimnaziul Nicolae Bălcescu – Ady Endre – Salcămilor – Săvineşti – Iuliu Maniu – Poli 2 – Europa – Buşteni – Pocloş – Tudor Vladimirescu – Piaţa Diamant – Centrofarm
Plecări Centrofarm – zile lucrătoare
05:10 05:50 06:25 07:10 07:50 08:30 09:10 09:50 10:30 11:10 11:50 12:30 13:10 13:50 14:30 15:10 15:50 17:10 18:30 19:50 21:10 22:10
Plecări Centrofarm -zile nelucrătoare
05:10 06:25 07:50 09:10 10:30 11:50 13:10 14:30 15:50 17:10 18:30 19:50 21:10 22:10
Plecări din Mureșeni Sat – zile lucrătoare
05:10 05:50 06:25 07:10 07:50 08:30 09:10 09:50 10:30 11:10 11:50 12:30 13:10 13:50 14:30 15:10 15:50 16:30 17:50 19:10 20:30 21:45
Plecări din Mureșeni Sat – zile nelucrătoare
05:50 07:10 08:30 09:50 11:10 12:30 13:50 15:10 16:30 17:50 19:10 20:30 21:45