Linia 23
Autogara Transport Local – ITA – Budiului – Olimp – Cosmos – Avram Iancu – P-ţa Trandafirilor – Papiu Ilarian – Mihai Eminescu – Clinica O.R.L – SMURD – Secuilor Martiri – Gara Mică – P-ţa Teatrului – Cireşului – Dâmbul Pietros – Ciucaş – Generala 11 – Plasmaterm – Autogara Transport Local
Plecări Autogara Transport Local – zile lucrătoare VACANȚĂ ȘCOLARĂ
05:00 05:30 06:00 06:30 07:05 07:30 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:30 22:05
Plecări Autogara Transport Local – zile lucrătoare
05:00 05:30 06:00 06:20 06:40 07:00 07:15 07:30 08:00 08:20 08:40 09:00 09:20 09:40 10:00 10:20 10:40 11:00 11:20 11:40 12:00 12:20 12:40 13:00 13:20 13:40 14:00 14:20 14:40 15:00 15:20 15:40 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:40 22:10
Plecări Autogara Transport Local – zile nelucrătoare
05:15 06:15 07:15 08:15 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:17 18:15 19:15 20:15 21:15 22:10
Sosiri/Plecări SMURD(estimativ) – zile lucrătoare VACANȚĂ ȘCOLARĂ
05:25 05:55 06:25 06:55 07:30 07:55 08:25 08:55 09:25 09:55 10:25 10:55 11:25 11:55 12:25 12:55 13:25 13:55 14:25 14:55 15:25 15:55 16:25 16:55 17:25 17:55 18:25 18:55 19:25 19:55 20:25 20:55 21:25 21:55 22:20
Sosiri/Plecări SMURD(estimativ) – zile lucrătoare
05:20 05:55 06:25 06:45 07:05 07:25 07:40 07:55 08:25 08:45 09:05 09:25 09:45 10:05 10:25 10:45 11:05 11:25 11:45 12:05 12:25 12:45 13:05 13:25 13:45 15:05 15:25 15:45 15:05 15:25 15:45 16:05 16:25 16:55 17:25 17:55 18:25 18:55 19:25 19:55 20:25 20:55 21:35 22:05
Sosiri/Plecări SMURD(estimativ) – zile nelucrătoare
05:40 06:40 07:40 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40 20:40 21:40 22:25